MOŽNOST ONLINE LEKCÍ S PETROU CEMPÍRKOVOU

09.11.2020 09:37

Dobrý den, ahoj vespolek.

Kamarádku doba přivedla k tomu, že zkouší pořádat online výuku. 

Znám její kvality, takže pokud máte chuť tento způsob vyzkoušet, mohu doporučit.

Těším se na setkání live.

Lukáš

Bližší informace a kontakt na Petru Cempírkovou níže:

 

Taiji a qigong pokročilí

- začínáme 3. část sestavy 88 forem stylu Yang, taiji principy, qigong sestavy, opakování 1. a 2. části, statický qigong
pondělí 18:00 - 19:30 h, nekoná se 16. 11.
- cena 220 Kč za lekci
 
Qigong Dao Yin Bao Jian Gong
- sestava všeobecného zdraví Dao Yin Bao Jian Gong 1. část, postupně jsme prošli prvních 6 pohybů, budeme opakovat a přidávat další, k tomu statický qigong, dýchání, doplnění energie, další kratší qigong sestavy
úterý 18:00 - 19:00 h, nekoná se 17. 11.
- cena 200 Kč za lekci
 
Qigong ranní
- lekce pro ty, kdo již qigong nějakou dobu cvičí, principy, správné pozice a správný pohybový stereotyp, opakování různých qigong sestav, statický qigong, mávání apod.
středa 7:30 - 8:30 h
- cena 200 Kč za lekci
 
Qigong 8 kusů brokátů
- sestavu jsme již celou prošli, budeme ji opakovat a vracet se k jednotlivým pohybům, k tomu statický qigong, práce s energií, další kratší qigong sestavy
středa 13:00 - 14:00 h
- cena 200 Kč za lekci
 
Taiji a qigong začátečníci
- prošli jsme jednotlivé základní pozice z první části sestavy 88 forem Yang, začali jsme úvodním pohybem ze sestavy a budeme dále v sestavě pokračovat krok za krokem, k tomu práce s energií, qigong sestavy, statický qigong apod.
čtvrtek 18:00 - 19:30 h
- cena 230 Kč za lekci
 
On-line lekce probíhají přes aplikaci Zoom. Na mobil a tablet je potřeba aplikaci přímo nainstalovat. Na notebook a počítač není instalace nutná, lze se připojit jen přes zaslaný odkaz a internetový prohlížeč. Ale doporučuji aplikaci nainstalovat i tam, je to zdarma, internetová verze někdy nefunguje stoprocentně. Na lekci se prosím připojujte 5 min. předem. Vaše kamera a zvuk budou po celou dobu vypnuté. Dotazy je možné položit po skončení nahrávání nebo je napsat do chatu nebo následně do mailu.
 
Zájem o konkrétní lekci mi prosím zašlete mailem na petra.cempirkova@seznam.cz alespoň 24 h předem, abych vám stihla zaslat odkaz. Všichni připojení účastníci lekce budou mít k přehrání také záznam. Pokud máte zájem pouze o záznam, pošlete mi prosím také zprávu.  
 
Záznam je k dispozici na přehrání nejpozději druhý den po konání on-line lekce. Přístupný je po dobu 2 týdnů na odkaze, který vám pošlu z Google disku. Proto je lepší napsat mi vaši gmailovou adresu, pokud ji máte, s ní funguje přístup lépe.
Pouštět si ho můžete v libovolný čas a počet přehrání je v době zveřejnění neomezený.  
 
Cena je stejná, ať už se zúčastníte on-line lekce přímo (záznam máte automaticky také k dispozici), nebo budete chtít pouze zpřístupnit záznam. Cena je napsaná u jednotlivých lekcí výše a je splatná na účet č. 1337881012/3030 s uvedením vašeho jména.
 
V případě dotazů se mi prosím ozvěte na telefon nebo na mail.
Budu se těšit na společně cvičení, i když virtuálně.
 
Petra Cempírková
tel.: +420 604 553 118
 

 

 

 

Kontakt

TAIJI-QIGONG-JABLONEC +420777121766 hosek.luk@seznam.cz